Paminklai Vilniuje – ar būtina gamybą ir montavimą patikėti tiems patiems specialistams?

Jūsų artimieji yra palaidoti Vilniuje ir ieškote gamintojų, kurie galėtų pasiūlyti mažas paminklų gamybos ir jų sumontavimo kainas? Paminklai Vilniuje gali būti brangesni nei kituose miestuose, tačiau vertėtų žinoti, kad kai kurie paslaugų teikėjai siūlo ir gerokai pigesnes paslaugas. Visiems ieškantiems paminklų gamintojų sostinėje reikėtų žinoti, kad šiame mieste paslaugų kainos dažniausiai būna didesnės nei kituose miestuose ar rajonuose, todėl sutaupyti galima tiesiog dairantis į kiek toliau nuo sostinės įsikūrusias bendroves. Tiesa, paminklų gamybos paslaugas Vilniuje siūlo ne tik įmonės – yra ir privačių paslaugų teikėjų, siūlančių analogiška paslaugas mažesnėmis kainomis.

Paminklai Vilniuje mažesnėmis kainomis siūlomi tik esant tam tikriems kriterijams.

Jeigu dairotės  Vilniuje veikiančias bendroves, tai reikėtų akcentuoti, kad ne visos tos įmonės ir privatūs paslaugų teikėjai nustato milžiniškas kainas. Paminklus pigiau užsisakyti gali tie, kuriems reikia tik standartinių gaminių. Paprastesni paminklai visuomet yra pigesni, o štai išskirtinio dizaino ir dydžio gaminiai gali pareikalauti ir keturženklių sumų. Jeigu jūsų turima pinigų suma yra labai maža, tai tuomet jums neliks kitos išeities, kaip tik dairytis į standartinius paminklus.

Taip pat svarbu paminėti, kad renkantis paminklų gamybos ir montavimo paslaugas, būtina įsitikinti, kad į nustatytą kainą yra įskaičiuojama viskas. Tai reiškia, kad kai kurie paminklų gamintojai gali nurodyti tik gamybos kainas, o dėl montavimo darbų jums gali tekti derėtis atskirtai. Kai kurie paminklų gamintojai gali ir nesiūlyti jokių montavimo darbų, o tai reiškia, kad klientas turės atvykti ir užsakytą paminklą pasiimti pats. Jam pačiam ir tektų jį nugabenti į kapines ir ten atlikti montavimo darbus.

Dabar paminklai Vilniuje gali būti gaminami vienų paslaugų teikėjų, o montavimo darbai gali būti atliekami jau kitų.

Verta pabrėžti, kad kai kurios bendrovės ar privatūs asmenys nustato labai didelius paminklų montavimo įkainius, todėl jums reikėtų paieškoti ir kapaviečių tvarkymo paslaugas siūlančių specialistų, kurie teikia ir kitas paslaugas. Jeigu gamintojas nustato didelę paminklų montavimo kainą, tai tiesiog dėl montavimo darbų galite kreiptis kitur – ten kur pigiau. Tai padėtų sutaupyti nemažai pinigų.